Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Ученици ОШ ''Петар Николић'' Самаила 
школске 2018/19. године
 

Ученици основне школе Петар Николић СамаилаПрви разред

I1

 

1. Ванић   Вукашин

2. Вељовић Вељко

3. Јовановоћ  Александар

4. Лешевић   Андреј

5. Ратковић   Филип

6. Стефановић Софија

7. Ћировић  Лука   

 

 

Други разред

II1

Трећи разред

III1

  1. Видосављевић Анђелија
  2. Живковић Никола
  3. Јовановић Марија
  4. Јокић Стефан
  5. Калајџић Анита
  6. Коловић Вања
  7. Коловић Марина
  8. Милановић Лена
  9. Мирковић Јован
  10. Миросавић Јанко
  11. Пантовић Немања
  12. Стевановић Лена
  13. Стефановић Давид
  14. Ступников Рада

 

Четврти разред

IV1

  1. Бошковић Лазар
  2. Драгићевић Теодора
  3. Ђурић Димитрије
  4. Јокић Давид
  5. Мајсторовић Сара
  6. Миладиновић Лазар
  7. Миловановић Василије
  8. Мирковић Катарина
  9. Новаковић Катарина
  10. Пешић Ивона
  11. Пешић Милијан
  12. Тадић Јована
  13. Ћировић Петар

 

 

Пети разред

V1

 

  1. Бериша Анита
  2. Боричић Небојша
  3. Брковић Николина
  4. Вујашанин Хелена
  5. Вујовић Емилија
  6. Дачић Драгана
  7. Девић Марија
  8. Јовановић Михајло
  9. Јоксимовић Никола
  10. Коларевић Милан
  11. Мијаиловић Филип
  12. Милановић Тијана
  13. Митровић Михаило
  14. Мршовић Андрија
  15. Мршовић Ива
  16. Мршовић Теодора
  17. Ненадић Давид
  18. Ратковић Давид
  19. Рисимовић Ђорђе
  20. Старчевић Александар
  21. Тадић Данијела
  22. Торлаковић Богдан
  23. Трифуновић Мина
  24. Урдов Лука
  25. Шљивић Ђурђица

 Шести разред

VI1

1.Бажалац  Стеван

 2.Божовић Вук

 3. Брковић Милош

 4. Весовић Лазар

 5. Вучићевић Лука

 6. Ђелекарац Михаило

 7. Зечевић Милица

8. Јаковљевић Димитрије

 9. Коловић Наталија

 10. Милетић  Тијана

11. Миловановић Дуња

 12. Митровић Матија

 13. Мршовић  Вељко

 14. Мршовић Лазар

 15. Пауновић Јован

 16.Пешић Иван

 17. РогоњићМарија

 18. Ступњиков  Милена

 19.Тодосијевић  Немања

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Седми разред

VII1 
  1. Бериша Дамјана
  2. Бишевац Александар
  3. Драгићевић Саво
  4. Ђекић Боро
  5. Ђелекарац Немања
  6. Јаковљевић Вељко
  7. Каровић Милица
  8. Кошанин Матеја
  9. Лешевић Димитрије
  10. Мијаиловић Исидора
  11. Мирковић Лука
  12. Новаковић Милош
  13. Пешић Никола
  14. Сићевић Тамара
  15. Шљивић Милош
     

VII2

  1. Антонијевић Филип
  2. Бажалац Иван
  3. Бунарџић Вукашин
  4. Вујовић Дарко
  5. Вулићевић Стефан
  6. Вучићевић Анђелка
  7.  Јездимировић Стефан
  8. Коловић Ђорђе
  9. Лазовић Лидија
  10. Миладиновић Михаило
  11. Миладиновић Николина
  12. Радисавчевић Марта
  13. Рамовић Јелена
  14. Ратковић Лука
  15. Сарић Марија
  16. Симовић Анђелија
  17. Стефановић Алекса
  18. Терзић Теа

 

 

Осми разред

VIII1

  1. Бажалац Немања
  2. Вукићевић Николета
  3. Ђекић Дејан
  4. Здравковић Дарко
  5. Зечевић Никола
  6. Каровић Јулијана
  7. Коловић Сања
  8. Коматовић Даница
  9. Милутиновић Филип
  10. Миросавић Виктор
  11. Миросавић Оља
  12. Ненадовић Немања
  13. Новаковић Алекса
  14. Павловић Ксенија
  15. Пешић Игор
  16. Пешић Михаило
  17. Поповић Вељко
  18. Пузић Јована
  19. Рисимовић Андрија
  20. Рогоњић Никола
  21. Сарић Младен